Hakkımızda

Dekodizayn Duvar Kağıtları

Dünya çapındaki ithal duvar kağıtlarının perakende ve toptan satışını ve uygulamasını yapmaktadır.

Türkiye‘nin bütün illerinde yüzlerce ev – işyeri – firma ve mekanın duvar kağıtları dekodizayn tarafından yapılmış olup, tüm müşterilerimize teşekkürü borç biliriz.

Dekodizayn; tamamı stoklu duvar kağıdı çeşitleri ile günlerce haftalarca beklemeden ürünlerinizi anında teslim etmektedir. Ayrıca dekodizayn’ı diğer firmalardan ayrılan yaratıcı özelliği ile internet ortamına duvar kağıdı satışını ilk getiren firma olan dekodizayn, bu konuda türemeye başlayan taklit sitelerede taklitler aslını büyütür felsefesinden yola çıkarak teşekkür eder. Türkiye’nin her yerine kargo ödemesi bizden olarak masrafsız olarak duvar kağıdı gönderiyoruz. Sipariş verdiğiniz günden itibaren 2 gün içinde siparişiniz teslim edilmektedir. Türkiye’ nin her yerine yüzlerce online satış yapmış bulunmaktayız.

Yine bir ilk!!! Ankara Çukurambarda yeni açılan satış ofisini 3+1 bir ev şeklinde düzenleyip dekorasyon sektöründe dünyada ve türkiye de ilk olan duvar kağıdı örnek dairesi sistemi ile bir evin salon – yatak odası-oturma odası-bebek odası-mutfağını farklı duvar kağıtları ile döşemiş ve müşterilerinin hizmetine sunmuştur. Artık evim duvar kağıdı kaplanınca nasıl olacak, nasıl kombinasyon yaparım sorularınıza sözlü değil görsel olarak yanıt veriyoruz. Biz ne kadar duvar kağıdı satarız değil, biz nasıl müşterilerimize kolaylık sağlarız anlayışı ile ve yeni fikirlerle sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Dekodizayn Duvar Kağıdı

Binlerce farklı desen ve renkteki kataloglarımız ile ve uzman uygulama ekibimizle türkiye ‘yi kaplamaya devam ediyoruz.

Vinil duvar kağıtlarımız (silinip-yıkanabilir) yıllarca kullanabileceğiniz temizliği kolay banyo – odalar-salon-mutfak gibi ıslak mekan veya oturma alanlarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz ürünler olup, binlerce renk ve desen alternatifi bulunmaktadır.

Sadece ürün satmak amacında olmayıp, bunun dışında size her türlü teknik destek,duvar durum keşfi, danışmanlık hizmetleri ücretsiz olarak verilmektedir.

Manifesto:

  • Deneme yapmayız, maceraya atılmayız.
  • Başkasının arkasını toplamayız.
  • Utanacağımız bir işe kalkışmayız.
  • İşin büyüklüğüne – küçüklüğüne göre tavır değiştirmeyiz.
  • Bize dinlemeyen ve bize güvenmeyenlerle çalışmayız.
  • Para için takla atmayız, kurallarımızı bozmayız.
Günün Her Saati 7/24 Hizmet Veriyoruz